Taxa de poluare , TAXA AUTO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MESAJ PENTRU VIZITATORI

+17
sm_ionut
Adrian Cosmin
Mihai Stana
stig
TYRAEL
Stress.
Japca
alcrisrom
boika
GabiGOLF4
paula
mariusD
Corvin
Raul
Giano
THUNDER
7rUe.4liFe
21 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  7rUe.4liFe Vin Dec 05, 2008 10:54 pm

INREGISTRATIVA SI HAIDETI SA NE SUSTINEM>>>>>>>> AVEM MARE NEVOIE DE CAT MAI MULTI PRETENDENTI >.....< HAIDETI FRATILOR CA PENTRU NOI MERGEM

7rUe.4liFe

Mesaje : 75
Data de înscriere : 05/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty RE

Mesaj  THUNDER Sam Dec 06, 2008 12:32 pm

Bro'...nu e corect sa nu se mai poata posta ! Pierdem sustibatori ! Toti vor sa isi spuna cuvantul ! Lasa-i sa fac topicuri cu zonele lor si nemultumirile lor. PLZ ! HAI SA NU CENZURAM SI NOI ! Putem de asemenea crea un topic sa ne strangem toti sa vorbim si sa stabilim ultimele detalii ! TE ROG !!!!

THUNDER

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/12/2008
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  7rUe.4liFe Sam Dec 06, 2008 12:40 pm

daca vreti putem face un topic unde sa se poate vb despre orice , pentru ca ai vazut si u ce a fst ieri pe site zeci de subiecte deschise dampulea Neutral

7rUe.4liFe

Mesaje : 75
Data de înscriere : 05/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty RE

Mesaj  THUNDER Sam Dec 06, 2008 12:49 pm

Tocmai asta e farmecul forumuli bro !!!! De asta au venit toti aici ! Sa vb sa fie auziti si sa se cheme ! O sa deschidem un subiect general sa se mobilizeze toti, dar lasa-i sa deschida topicuri pe zone ! E foarte important ! Si sa nu ne lasam dusi de val, fara sloganuri violente, vandalisme si tobe finale scoase, daca facem asta VOR CASTIGA EI SI NOI VOM FI ARATATI CA FIIND HULIGANI SI LUMEA LE VA DA LOR DREPTATE !!!! HAI SA FIM PROFESIONISTI !

THUNDER

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/12/2008
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  Giano Dum Dec 07, 2008 9:25 pm

corect.....sa fim diplomati noi cuei....sa vada cum trebuiau sa fie ei cu noi !!!!! e cea mai buna palma Wink

Giano

Mesaje : 10
Data de înscriere : 07/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty RE

Mesaj  THUNDER Dum Dec 07, 2008 10:57 pm

DA ! ASA TREBUIE SA FACEM !!!

THUNDER

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/12/2008
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty sunt nemultumit

Mesaj  Raul Lun Dec 08, 2008 1:30 am

Noi trebuie sa fim altauri de cei care sunt hotarati sa faca protest in aceasta problema..care o stim cu totii ca nu este legala !!! trebuie sa ne alaturam atat verbal cat si fizic ...haideti sa punem umar la umar si sa se faca odata dreptate pe aceasta tema !! nu este corect sa fim condusi de niste oameni care au alte interese fata de ceea ce ne priveste pe noi !! Va rog sa ne alaturam unii de ceilalti ca sa putem invinge ...eu voi fi prezent incepand de la inceputul acestui protest pana la sf. lui impreuna cu dumneavoastra . Trebuie sa fim increzatori !! JOS TAXA ...JOS TAXA ...

Raul

Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  Corvin Lun Dec 08, 2008 11:18 pm


Corvin

Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Taxa a intrat deja in vigoare!!!

Mesaj  mariusD Mar Dec 09, 2008 11:02 am

Va anunt ca m-a anuntat cineva care a vorbit la finante cu un angajat de acolo... ca noua taxa a intrat in vigoare la ei. Ne`am f-t-ot in fericire!

mariusD

Mesaje : 6
Data de înscriere : 05/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  paula Mar Dec 09, 2008 11:03 am

da stim.am postat si eu pe forum.acum fug si eu acolo ca a venit televiziunea
paula
paula

Mesaje : 23
Data de înscriere : 07/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  Corvin Mar Dec 09, 2008 2:47 pm

autorul editorialului
http://masini.ro/stiri-auto-editorial-despre-taxa-tariceanu-5039.htm
sustine astazi de la ora 16 pana la ora 20 o emisiune live. Sunteti asteptati in direct sa va spuneti in mod civilizat parerile www.radiolynx.ro
De Azi Pe Maine cu Corvin

Corvin

Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  paula Mar Dec 09, 2008 2:52 pm

bravo
paula
paula

Mesaje : 23
Data de înscriere : 07/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty HAI P EI .....

Mesaj  GabiGOLF4 Mar Dec 09, 2008 5:13 pm

Sambata 13 decembrie , ora 10 Piata Victoriei -Bv-dul Kisseleff.....

GabiGOLF4

Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty DA !

Mesaj  THUNDER Mar Dec 09, 2008 5:59 pm

SAMBATA 13 DECEMBRIE ORA 10:00 PIATA VICTORIEI BD-UL KISSELEFF !

THUNDER

Mesaje : 58
Data de înscriere : 05/12/2008
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty re:

Mesaj  boika Mar Dec 09, 2008 7:14 pm

trebuie sa se iese pe strazi in toata tara.

boika

Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty iesiti

Mesaj  alcrisrom Mar Dec 09, 2008 8:10 pm

mai stati?trebuie iesit pe strazi.dar credeti ca veti face ceva?o mai lalaim umpic si iar se vor bucura ca ne-au dus de nas.exista o singura solutie.iesirea in strada, cu incendieri.sa fie dimineata, in fata lor, sa fie tare, si cu curaj....sa le fie de minte.si mers pana la capat....sa li se intample cum i s-a intamplat regelui mihai....nu e alta solutie

alcrisrom

Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty SA NU NE LASAM

Mesaj  Japca Mier Dec 10, 2008 7:15 pm

Haideti oameni buni sa facem treaba ca daca stam cu mainile an san nu se antampla nimic trebe so tinem tare si sa fim uniti sa nu ne bazam numa pe cativa oameni, poate ei as niste dileri care vind masini dar acuma au dreptate suntem jefuiti pe fata, eu am luat permisu anul acesta si ami doream o masina am fost dupa ea si acuma din cauza taxei pot sa ma uit la ea nui corect si cred ca mai sun din astea ca mine .Treceti la treaba ca e vorba de banii vostri !!! lol!

Japca

Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty sa vedem ce se mai intampla

Mesaj  Stress. Sam Dec 13, 2008 4:49 pm

Sa vedem ce se face cu aprobarea pt saptamana viitoare ca acum au reusit sa ne faca sa plecam de buna voie, ba nu au dat aprobare, ba una ba alta, s-au filmat masini de catre politie si cica se trimit amenzi acasa, acum sa asteptam pana saptamana viitoare sa o aprobe, se va veni fara masini, doar oameni.
Deci nu trebuie sa ne lasam calcati in picioare de niste oameni fara suflet si fara rusine fata de noi cei care le platim salariile lor alea mari, ei au rezervari la munte in statiuni scumpe de sarbatori(din banii nostri),iar noi murim de foame plataind taxe, ce carciun mai avem noi cei care trebuie sa platim sume enorme la stat??? eu unul am platit ieri 3100 ron taxa de inamtriculare, acum de sarbatori ce mai mananc cand trebuie sa platesc datoriile? ei se lafeie de sarbatori sa manance P**A mea si a tuturor celor care platesc taxe
JOS TAXA AUTO!!!!! cherry

Stress.

Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  TYRAEL Sam Dec 13, 2008 7:03 pm

pe el nu il deranjaza taxa pentru ca are bani destui dar la noi nu se gandeste deloc , o sa regrete , nu suntem animale , nu suntem sursa lui de venit !!!!!!!!!!!!

TYRAEL

Mesaje : 1
Data de înscriere : 13/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  stig Dum Ian 11, 2009 6:55 pm

Ar trebui sa iesim in starda pt a influenta prin proteste decizia de dupa 15 ianuarie! Dupa aceea nu cred ca se va mai schimba ceva cu taxa indiferent ce am face! Dupa cum vedeti noul guvern nu se razgandeste in deciziile pe care le ia!
stig
stig

Mesaje : 105
Data de înscriere : 06/01/2009

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  stig Lun Ian 12, 2009 1:30 am

Luni, 12 ianuarie, ora 20:00 toti cei afectati de taxa auto sunt asteptati pe forum, sa discutam, pentru a se ajunge la un consens in ceea ce priveste viitorul meeting de protest!
stig
stig

Mesaje : 105
Data de înscriere : 06/01/2009

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Sal

Mesaj  Mihai Stana Mier Ian 14, 2009 7:39 pm

Ce s-a discutat luni 12.01.2009. ca nu gasesc nimic. Eu zic sa asteptam raspunsul de la guvern si parlament care in mod normal ar trebui sa vina dupa data de 18 ian. daca nu este un raspuns favorabil propun sa facem alt miting dar dupa 24 ian. ca daca=l facem atunci e ziua unirii si nu iese mare lucru...intrati si voi pe chat sa vb acolo...

Mihai Stana

Mesaje : 1
Data de înscriere : 13/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Ministrul Mediului si Ministrul Economiei convocati de urgenta la Bruxelles

Mesaj  Adrian Cosmin Sam Ian 17, 2009 9:44 am

Ieri am citit in Libertatea, ziarul tipărit, cum ca ministrul mediului si ministrul economiei au fost convocaţi weekendul acesta de urgenta la Bruxelles de comisarul european Ghunter Verheugen pentru a explica de ce noul guvern nu vrea sa anuleze taxa auto.
E clar, după mine, ca nu se doreşte vreo schimbare a taxei si tot încearcă sa ne bage mâţa pe gat. Probabil ca spaga de la Renault e atât de mare ca nu prea vor sa lase asa usor vrabia din mana...

ACUM E MOMENTUL SA IEŞIM IN STRADA, SA ARĂTAM CA NU DORIM TAXA DE POLUARE.

SĂ FIM UNIŢI ! ! !

HAIDEŢI ÎN STRADĂ ! ! !

JOS TAXA DE POLUARE ! ! !

Adrian Cosmin

Mesaje : 37
Data de înscriere : 28/12/2008

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  stig Lun Ian 19, 2009 9:51 pm

antitaxa@yahoo.com ! Dati add pe messenger! Va asteptam!
stig
stig

Mesaje : 105
Data de înscriere : 06/01/2009

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  stig Lun Ian 26, 2009 12:38 pm

Toti cei afectati de taxa auto, romani adevarati care au ceva de spus impotriva acestei mari nedreptati, sunt asteptati pe data de 7 februarie ora 12:00 in ARAD(Primarie), BISTRITA(Parcare Kaufland), BRASOV(Tarlungeni), BUCURESTI(Piata Victoriei), CLUJ(Sala Sporturilor), CONSTANTA(Casa de Cultura), DEVA(Parcare Real), IASI(Palatul Culturii), MURES(Parcarea Auchan), ORADEA(Parc 1 Decembrie), PITESTI(Stadion Nicolae Dobrin), PLOIESTI(Casa Sindicatelor), SUCEAVA(Cumparatura), TIMISOARA(Stadion Dan Paltinisan)! DETALII ID messenger: antitaxa sau pe www.taxa-auto.forumgratuit.ro! Trimite mai departe! Multumesc!
stig
stig

Mesaje : 105
Data de înscriere : 06/01/2009

Sus In jos

MESAJ PENTRU VIZITATORI Empty Re: MESAJ PENTRU VIZITATORI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum